Design Digitaal Verzetsmonument

Opdrachtgever
Stichting Nationaal Digitaal Verzetsmonument
Geplaatst op
16-09-2015
Periode
1 tot 2 maanden
Budget
Open
Op locatie
Nee
Reacties
0
Bekeken
135
Status
Gesloten
Referentie
Digitaal Verzetsmonument

TOP-Opdrachtgevers

  • Yacht bv 33 opdrachten
  • KPN Consulting 235 opdrachten

Omschrijving

Onze stichting is voornemens om een digitaal Verzetsmonument, www.verzetsmonument.nl te bouwen voor de verzetsdeelnemers uit de jaren 1940-1945, aangezien er na 68 jaar alleen plaatselijke diverse verzetsmonumenten in Nederland aanwezig zijn en er tot op heden geen Nationaal Digitaal Verzetsmonument is. Wij zijn op zoek naar een 50+ website designer/bouwer om onze nieuwe website met als voorbeeld onze website www.mijninmemoriam.com te ontwerpen/bouwen en enige affiniteit heeft met de doelstelling van onze stichting.

Reageren op de opdracht? Log in of Word gratis lid


0 reacties

Er zijn nog geen reacties op deze opdracht.


Jouw reactie

Je moet inloggen voordat je een reactie kunt plaatsen.


Freelance.nl maakt gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies.

Melding sluiten