Ontwikkelaar CDD

Intermediair
Quest4
Geplaatst op
06-10-2015
Periode
Niet relevant
Budget
Open
Op locatie
Almelo
Reacties
0
Bekeken
610
Status
Gesloten
Referentie
1080

TOP-Opdrachtgevers

  • Yacht bv 31 opdrachten
  • KPN Consulting 240 opdrachten
  • Helion IT 160 opdrachten

Omschrijving

Ontwikkelaar CDD

TAKEN EN RESULTAATGEBIEDEN
De Senior ontwikkelaar is verantwoordelijk voor het ontwikkelen en bouw-testen van wijzigingen op het CDD systeem op basis van beschikbare specificaties.

WERKOMGEVING
De Justitiële Informatiedienst is de informatiedienst binnen de strafrechtketen. De dienst beheert, ontwikkelt en faciliteert verschillende informatiesystemen. Hiermee kan aan onder meer het Openbaar Ministerie, Rechtspraak, Politie, Gevangeniswezen, Reclassering en Marechaussee een integer en integraal persoonsbeeld worden verstrekt van mensen die bijvoorbeeld voor de rechter moeten verschijnen. Snel en volledig wordt helderheid gegeven over hun identiteit, wat ze op hun kerfstok hebben en waar ze verblijven. Hiermee draagt het werk van JustID bij aan een goed functionerende strafrechtketen en dus aan een veilige samenleving. In alle gevallen houden we ons bezig met zaken die direct van invloed zijn op het dagelijks leven. Dat maakt werken voor de Justitiële Informatiedienst zo bijzonder. Want recht raakt mensen.

DE AFDELING/ Team
De Senior ontwikkelaar maakt onderdeel uit van de afdeling Ontwikkeling van de Justitiële Informatiedienst. Onze afdeling zorgt voor de ontwikkeling van nieuwe en verbetering van bestaande systemen. We implementeren de koppeling met ketenpartnersystemen en leveren
expertise aan andere afdelingen van onze dienst. Onze afdeling werkt vanuit kantoren in Almelo en Leeuwarden.

De Senior ontwikkelaar wordt ingezet op de releasematige aanpassingen van het systeem CDD+ (Centraal Digitaal Depot).

De Senior ontwikkelaar legt operationeel verantwoording af aan de Release coördinator CDD en hiërarchisch aan de Teamleider Ontwikkeling.

Het CDD ontwikkelteam bestaat uit functioneel ontwerpers, ontwikkelaars en testers.

VEREISTEN VOOR DE FUNCTIE

HARDE EISEN WAARAAN KANDIDAAT MOET VOLDOEN

·Je hebt een hbo werk- en denkniveau op basis van een informaticaopleiding.
·Je hebt ruime kennis van en ervaring met Java, Oracle ADF, en PL/SQL
·Je hebt ruime kennis van en ervaring met berichtenverwerking op basis van XML, XSD’s en XSLT’s
·Je hebt kennis van en ervaring met SOAP-UI
·Je hebt kennis van en ervaring met Jheadstart en JDeveloper
·Vroegtijdig betrekken van ontwerp en test bij de werkzaamheden
·bijdragen aan root cause analyse op bevindingen en maatregelen treffen om bouwkwaliteit in zo vroeg mogelijk stadium te vergroten
·Pré: je hebt ervaring met overheidsprojecten, bij voorkeur in de strafrecht- of vreemdelingenketen.

TOELICHTING (korte typering van geschikte medewerker)

De Senior ontwikkelaar is verantwoordelijk voor de bouw en unit test, inclusief bouwen van scripts tbv herhaalbaar uitvoeren van unit tests, volgens specificaties van de aan hem toevertrouwde onderdelen.

Competenties die de persoon nodig zal hebben voor het succesvol vervullen van de functie zijn

-Gedreven en nauwkeurig
-Sterk analytisch vermogen
-Goede communicatieve - en sociale vaardigheden
-Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift
-Flexibel

Bijzonderheden

Duur

3 maanden

Startdatum

ZSM

Optie op verlenging

Ja

Locatie

Almelo

Uren per week

36-40 uur

Exclusiviteit is vereist 5 werkdagen vanaf het moment dat de kandidaat wordt aangeboden bij de eindklant. Wanneer de kandidaat uitgenodigd wordt voor een intakegesprek, geldt nog 3 dagen na de intake de exclusiviteit. Middels het aanbieden van potentiele kandidaten aan Quest4, gaat u akkoord met deze exclusiviteit. Bij het opstellen van de definitieve aanbieding ten behoeve van onze klant, zullen wij u vragen een offerteformulier in te vullen en te ondertekenen, waarmee u de exclusiviteit nogmaals bekrachtigd. Onze AIV zijn van toepassing op deze aanvraag en terug te vinden op onze website

Reageren op de opdracht? Log in of Word gratis lid


0 reacties

Er zijn nog geen reacties op deze opdracht.


Jouw reactie

Je moet inloggen voordat je een reactie kunt plaatsen.


Freelance.nl maakt gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies.

Melding sluiten