Intermediair
Imbri
Geplaatst op
08-10-2015
Periode
2 tot 6 maanden
Budget
Open
Op locatie
Almelo
Reacties
0
Bekeken
503
Status
Gesloten

TOP-Opdrachtgevers

  • KPN Consulting 244 opdrachten
  • Yacht bv 31 opdrachten
  • Helion IT 160 opdrachten

Omschrijving

Locatie

Almelo

Duur

eind 2015

Uren

36

Start

ASAP

Imbri is voor een klant op zoek naar een Senior Tester in de provincie Overijssel.

DE AFDELING/ Team

De Senior Tester maakt onderdeel uit van de afdeling Ontwikkeling van de organisatie. Onze afdeling zorgt voor de ontwikkeling van nieuwe en verbetering van bestaande systemen. We implementeren de koppeling met ketenpartnersystemen en leveren expertise aan andere afdelingen van onze dienst. Onze afdeling werkt vanuit kantoren in Almelo en Leeuwarden.

VEREISTE KENNIS

Hieronder vindt u een aantal harde eisen en enige overige eisen en wensen waaraan de kandidaat moet voldoen! In de motivatie dient te worden aangetoond dat aan alle harde eisen wordt voldaan. Dat betekent: kort, puntsgewijs per eis motiveren waar deze kennis of ervaring is opgedaan en in welke periode. Daarbij moet het voldoen aan de eisen ook duidelijk en onvoorwaardelijk naar voren komen in het CV. Aanbiedingen die hieraan niet voldoen kunnen helaas niet in behandeling worden genomen.

HARDE EISEN WAARAAN KANDIDAAT MOET VOLDOEN

HBO werk- en denkniveau;
minimaal 5 jaar aantoonbare en recente ervaring als scrum/Agile tester;

uitgebreide testkennis: exploratorytesting, ISTQB;

kennis en ervaring met (acceptance)test driven development is een pré;

kennis en ervaring met continuous integration/delivery en bijbehorende tooling (Jenkins/Hudson) +scripts;

kennis van testtools Testlink en Mantis is een pre.

kennis van tooling als SoapUIen overige berichtenverkeer-tooling obv XML;

Noot: Opdracht betreft uitvoerend, geen testco of test management.

VERPLICHTE VAARDIGHEDEN

TAKEN EN RESULTAATGEBIEDEN

De Senior Tester zal als inhoudelijk tester bijdragen aan de releases die de ontwikkelteams oppakken; echter de hoofdmoot van de inzet en werkzaamheden zal zijn het optimaliseren van de testactiviteiten in de uitvoerende fase.

Let wel: Doel is niet om te komen tot een overkoepelend TMap-testproces oid, met allerlei documentatie of templates. Het betreft met name praktisch verbeteren van de testuitvoeringsfase. Dit behelst het inrichten en opzetten van geautomatiseerde (regressie)testen en vroegtijdige betrokkenheid realiseren van beheer (zowel functioneel als technisch), alsmede integratie van bouwtesten, functionele testen en acceptatietesten. Denk voorts aan toevoegen van de bevindingen die test en acceptatie doet aan de bouw- en regressietesten. De automatische testgevallen dienen een plek te krijgen in de tool Parasoft aangevuld met Selenium, waar van toepassing wordt SOAP-UI ingezet. Suggesties mbt inzet van open source tooling om dit doel te bereiken zijn welkom.
Daarnaast is het van belang om de ontwikkelaars te assisteren in het inrichten en uitbouwen van de deployment tooling, waarbij nu met name Hudson wordt gebruikt. Ontsluiting van geautomatiseerde (bouw)testen via deze deployment tooling is daarmee eveneens onderdeel van de opdracht.

GEDRAGSKENMERKEN

Competenties die de persoon nodig zal hebben voor het succesvol vervullen van de functie zijn

Pre: kennis van Oracle designer en developer, Forms en PL/SQL.

tooling als Parasoft: Graag laten terugkeren in de motivatie wat de aantoonbare en recente ervaring is van de kandidaat met Parasoft. Omdat het een weinig gebruikt tool is in de markt, is ervaring met deze tool een echte pre!

- Gedreven, voortouw nemen in het opzoeken van bouwers en beheerders.

  • Goede communicatieve - en sociale vaardigheden

  • Je kunt goed in teamverbandwerk en en tevens zelfstandig

  • Nauwkeurig

  • Flexibel

  • Resultaatgericht richting ontwikkelaars en testers.

De kandidaat dient te beschikken over een geldige Verklaring Omtrent Gedrag (VOG)gestoeld op de functie.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Kim Gorren van Imbri International. Bij interesse graag reageren met CV, korte motivatie en een indicatie van je uurtarief.

Reageren op de opdracht? Log in of Word gratis lid


0 reacties

Er zijn nog geen reacties op deze opdracht.


Jouw reactie

Je moet inloggen voordat je een reactie kunt plaatsen.


Freelance.nl maakt gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies.

Melding sluiten