HR-beleid en Personeelsontwikkeling

Intermediair
Detabem
Geplaatst op
19-05-2016
Periode
2 tot 6 maanden
Budget
Op uurbasis
Op locatie
Amsterdam
Reacties
8
Bekeken
793
Status
Gesloten

Afrondingstoelichting

beste kandidaten,

Helaas heeft de opdrachtgever zich terug getrokken.

zouden we jullie cv in onze database mogen opslaan ?


Omschrijving

Start

1 juni 2016

Einde

31 december 2016

Verlenging

Ja 2x 3 maanden

Uren

32

Indienen

20 mei 2016

Detabem is op zoek naar een Hoofd HR-beleid en Personeelsontwikkeling voor in Amsterdam.

De opdrachtomschrijving

Directoraat Human Resources

De verbinding tussen medewerkers en de organisatie, zodat de patiënten maximale zorg en aandacht ervaren; daar vervullen we als HR-afdeling een belangrijke rol. Met ruim 8500 talentvolle en professionele medewerkers in de dynamische context van het AMC hebben we veel te doen.

Ons werk
Ons werk is veelzijdig. We werken binnen een gezonde mix van professionaliteit en klantgerichtheid. En we bieden gerichte ondersteuning aan de organisatie, zodat we samen onze doelstellingen realiseren. Vragen over duurzame inzetbaarheid, professionaliteit, werving en selectie van gekwalificeerde medewerkers, talentontwikkeling; noem het maar op. Het passeert bij ons dagelijks de revue. Collega’s binnen het AMC hebben vele verschillende HR-vragen. Aan ons om ze daarop heldere antwoorden te geven en te begeleiden bij situaties waar ze voor komen te staan.

Hoe we weten wat er leeft? We gaan de werkvloer op en luisteren naar vragen en opmerkingen. Zo weten we precies wat er speelt en waar ons werk binnen het AMC om draait: academische patiëntenzorg, wetenschappelijk onderzoek, onderwijs en opleiding. Kortom; kennis opdoen, delen en toepassen, met het oog op de beste zorg voor de patiënt.

Ons team
Onze afdeling bestaat uit de volgende teams: Services (personeels- en salarisadministratie), de Werkwinkel (resourcemanagement en transitiebegeleiding), de Arbodienst en Expertise. Dan hebben we nog ruim 18 HR adviseurs in de divisies en diensten ter ondersteuning van het lijnmanagement. We werken allemaal samen en weten elkaar prima te vinden voor sparren en overleg. In projectgroepen, met medewerkers uit verschillende teams, werken we aan vernieuwing op HR vlak en komen we zo steeds tot kwaliteitsverbetering van ons aanbod. Zo zijn we altijd in beweging en spelen we in op de laatste trends binnen HRM.

De afdeling HR Expertise
Het inhoudelijke profiel van de afdeling gaat wijzigen. De werkzaamheden worden meer gericht op het formuleren, onderhouden en bewaken van HR-Beleid en het organiseren van trajecten op het gebied van Personeelsontwikkeling. Het werken op basis van (beleids)dossiers wordt momenteel ingevoerd. Dan gaat het bijvoorbeeld over:

 • vaststellen van speerpunten in het HR-beleid en de ontwikkeling van medewerkers en managers binnen het AMC;

 • vertalen van wijzigingen in wet- en regelgeving en CAO naar consequenties voor het AMC;

 • inhoudelijk voorbereiden van HR-beleid (inclusief business cases en uitvoeringsregels) en personeelsontwikkeling;

 • werken aan thematische HR-dossiers, samen met managers en medewerkers uit het AMC en met collega’s in de HR-functie. Actuele dossiers zijn de alliantievorming met VUmc, JCI, diverse ontwikkelprogramma’s, duurzame inzetbaarheid en werkdruk;

 • inhoudelijk ondersteunen van bestuurders en de directeur HR in externe en interne overleggen, bijvoorbeeld met de Ondernemingsraad, met de vakbonden en in NFU-verband;

 • inzetten, toekennen en bewaken van diverse centrale budgetten op het gebied van HR zoals personeelsontwikkeling, participatiewet.

De afdeling zal bestaan uit 10 medewerkers.

Informatie over de opdracht
De afdeling Expertise staat aan het begin van een transformatie naar het bovengeschetste profiel. Het hoofd van de afdeling begeleidt deze transformatie op basis van meerjarige ervaring in een vergelijkbare functie, inhoudelijke HR-kennis en (inter)persoonlijk gezag. Door zijn/haar stijl van werken en samenwerken fungeert het hoofd als rolmodel voor de medewerkers van de afdeling Expertise. Het afdelingshoofd maakt deel uit van het managementteam van het directoraat HR.

De kandidaatomschrijving

De ideale kandidaat

Is in staat om een goede brugfunctie te vervullen, zowel binnen de afdeling als vanuit de afdeling Expertise naar de directeur HR, collega MT-leden en andere stakeholders binnen en buiten het AMC. Daarom bezit de kandidaat de volgende competenties.

Generieke AMC competenties

 • Samenwerken

 • Klantgerichtheid

 • Resultaatgerichtheid

Specifieke competenties

 • Leidinggeven

 • Voortgangsbewaking

 • Organisatiesensitiviteit

 • Overtuigingskracht

 • Schriftelijke communicatie

Met vriendelijke groet,
Detabem u krijgt van ons altijd een reactie

Reageren op de opdracht? Log in of Word gratis lid


8 reacties

 • Datum
  19-05-2016 10:52
  Plaats
  Groenekan

  Reactie is prive en alleen zichtbaar voor de opdrachtgever en de plaatser van de reactie.

 • Datum
  19-05-2016 11:12
  Plaats
  Vleuten

  Reactie is prive en alleen zichtbaar voor de opdrachtgever en de plaatser van de reactie.

 • Datum
  19-05-2016 11:20
  Plaats
  Malden

  Reactie is prive en alleen zichtbaar voor de opdrachtgever en de plaatser van de reactie.

 • Datum
  19-05-2016 11:27
  Plaats
  Culemborg

  Reactie is prive en alleen zichtbaar voor de opdrachtgever en de plaatser van de reactie.

 • Datum
  19-05-2016 22:19
  Plaats
  Amersfoort

  Reactie is prive en alleen zichtbaar voor de opdrachtgever en de plaatser van de reactie.

 • Datum
  20-05-2016 08:47
  Plaats
  Heiloo

  Reactie is prive en alleen zichtbaar voor de opdrachtgever en de plaatser van de reactie.

 • Datum
  20-05-2016 09:21
  Plaats
  Arnhem

  Reactie is prive en alleen zichtbaar voor de opdrachtgever en de plaatser van de reactie.

 • Datum
  20-05-2016 17:13
  Plaats
  Amsterdam

  Reactie is prive en alleen zichtbaar voor de opdrachtgever en de plaatser van de reactie.Jouw reactie

Je moet inloggen voordat je een reactie kunt plaatsen.


Freelance.nl maakt gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies.

Melding sluiten